Сумщина приймає імплантологів

         Сумський обласний  осередок Асоціації імплантологів України було створено в 2008році, коли вже  в інших областях Украйни осередки Асоціації імплантологів працювали. Але за 5 років плідної роботи Сумський обласний  осередок Асоціації імплантологів України нараховує вже 8 членів і не відрізняється по кількісному складу від  інших осередків. Члени Сумського обласного осередку Асоціації імплантологів України опанували методами дентальної імплантації та протезування, беруть участь в конференціях та з’їздах з питань імплантології, проводять дослідницьку роботу, чотири рази приймали участь в акціях для ветеранів Великої вітчизняної війни по їх безкоштовній імплантації та подальшим протезуванням.

        Ось чому 25 травня 2013року саме  в м. Суми відбулося планове розширене засідання Правління Асоціації імплантологів України.

        Зі словами привітання виступив Президент Асоціації імплантологів України Сідельников Павло Володимирович.

        На засіданні правління були представлені доповіді щодо можливостей дентальної імплантації на сучасному етапі ортопедичної реабілітації. Так, в своїй доповіді «Можливості дентальної імплантації в сучасних умовах»голова Харківського обласного осередку Асоціації імплантологів України Шелест Євген Леонідович довів широкі можливості дентальної імплантації, проаналізувавши  складні клінічні випадки у пацієнтів, яким була проведена стоматологічна реабілітація по проведенню дентальної імплантації.

         Голова Полтавського обласного осередку Асоціації імплантологів України Смаглюк Валерій Іванович висвітлив питання комплексного підходу к реабілітації пацієнтів з адентією тобто перед проведенням імплантації необхідно проводити ортолдонтичне та терапевтичне лікування пацієнтів.

       Проблемі функції та естетики в ортопедичній  реабілітації пацієнтів з використанням методу імплантації присвятив свою доповідь «Функція та естетика. Біологічні та технічні аспекти» Почесний президент Асоціації імплантологів України, Президент Асоціації приватно – практикуючих лікарів – стоматологів України Угрин Мирон Миронович. Він підкреслив, що у відсотковому співвідношенні переважно використовуються функціональні  та функціонально- естетичні конструкції ортопедичної реабілітації хворих з використанням методу дентальної імплантації, тому що у більшості пацієнтів достатня атрофія зубо – альвеолярного відростка , що не дає можливості в повній мірі відновити функцію.

       Велика роль була відведена правовим аспектам в стоматології.. З новинами законодавства 2012 -2013р.р. стосовно здійснення стоматологічної практики присутніх ознайомила Кравець Тереза – юрист Асоціації імплантологів України.

      Науковий доклад підготували і сумські імплантологи: стоматолог – хірург Москаленко П.О. та голова Сумського обласного осередку Асоціації імплантологів України Воєвський О.М.. Вони проаналізували випадки стоматологічної реабілітації методом дентальної імплантації у хворих на цукровий діабет в стадії компенсації з рівнем цукру 11 -12 ммоль/л та прийшли до висновку, що цукровий діабет ІІ типу в стадії компенсації не є абсолютним протипоказанням до дентальної імплантації.

      На засіданні правління були поставлені завдання щодо більш широкого використання методу дентальної імплантації в Україні.

DSC02472DSC02469
DSC02460DSC02457

Опубліковано у Новини, Новини стоматології. Додати до закладок постійне посилання.